Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

Sveikatos kelias

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
35 km
7 val.
4
Maršruto danga
100% Asfaltas

Pritrūkusiems sveikatos ar norintiems pasisemti apie tai žinių siūlome pasirinkti Sveikatos kelią Mažeikių regione. Mūsų siūlomi aplankyti objektai jums suteiks ne tik sveikatinimo procedurų, bet ir progos pasikonsultuoti. Manome, kad ši kelionė puikiai tiks norintiems aktyviai praleisti visą dieną mūsų Mažeikių regione.

Trumpai apie lankomus objektus:
Ekologinis žolininkės – farmakognostės Jadvygos Balvočiūtės ūkis
2003 m. J.Balvočiūtė savo ūkyje įkūrė vaistinių augalų ekspoziciją švietimo tikslu. Joje noriai lankosi vaikų ir suaugusių ekskursijos, pavieniai lankytojai, Lietuvos svečiai iš užsienio. Pažinti, pasikonsultuoti, paragauti, įsigyti.

Viekšnių vaistinės muziejus
Tai vienintelis kaimiško tipo, XIX a. – XX a. veikusios vaistinės, muziejus Lietuvoje su išlikusiomis vaistininko gyvenamosiomis ir darbo patalpomis. Vasaros ir rudens metu galima artimiau susipažinti ir su vidienio kiemelio sode augančiomis vaistažolėmis.

Pauliankos pakalnė
Šioje nuostabioje gamtoms apsuptyje ant Ventos upės kranto galima apsistoti nakvynei, pavalgyti (Pauliankos karčema), o taip pat pasilepinti pirtele ir kubilo teikiamais malonumais, o pageidaujant ekstremalios emocijos - lengvai pasiekiama upė maudynėms.

„Gelmės“ | Fizinė medicina ir reabilitacija
Mažeikių reabilitacijos centre teikiamos kokybiškos, savalaikės reabilitacijos procedūros padeda greičiau atgauti prarastą darbingumą, sukaupti naujų fizinių bei dvasinių jėgų sugrįžtant į įprastą darbo ritmą ir kasdieninį gyvenimą. Masažai, vandens ir kitos sveikatinimosi procedūros leis atgauti prarastas jėgas.

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones