Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

Tvarumo projekto „AUGU“ pabaiga

Mažeikių ne pelno organizacijos „Lauko biuras“ vykdomas ir į pabaigą artėjantis projektas „AUGU“ suteikė šiek tiek daugiau informacijos apie mažeikiškių požiūrį į aplinkosaugą regione, o taip pat buvo paliestos ir kelios su turizmu susijusios temos.

Su visa aplinkosauginio projekto AUGU apžvalga galite susipažinti paspaudus šią Lauko biuro NUORODĄ, kur rasite informaciją kas, kaip ir kodėl. Projektą finansuoja Mažeikių rajono savivaldybė, įgyvendina Lauko biuras, kalba Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras.

Iš savo pusės labiau norėtume apžvelgti dvi projekto metu iškilusias ir su turizmu susijusias temas:

Nemokamas viešasis transportas
Mes irgi ypatingai dėkingi už šią galimybę Mažeikių r. tarybai, bet be tvarumo, socialinės misijos, taip pat norėtume akcentuoti ir poveikį turizmui. Ne kartą teko girdėti malonią nuostabą kai pasiūlėme atvykusiems turistams pasinaudoti nemokamu viešuoju transportu Mažeikiuose ir rajone. Ypatingai tai pasijautė atsiradus traukinių maršrutui Panevėžys > Mažeikiai, nes žmonės atvyksta be automobilių.

Naujas dviračių takas
Dalis Lauko biuro apklausos respondentų palietė klausimą dėl dviračių tako atsiradimo galimybės Mažeikiai > Kurmaičiai (nuo Skuodo g.). Manome, kad tokia infrastruktūra prisidėtų prie geresnio turistinio objekto pasiekiamumo. Šiuo metu Kurmaičiuose esantis Geležinis tiltas turi kiek komplikuotą pasiekiamumą su automobiliu ar dviračiu. Minėtas naujas dviračių takas galėtų sukurti žiedinį dviračių maršrutą: Mažeikiai > ETG > Tulnikiai > Kušlėnai > Geležinis tiltas > Kurmaičiai > Skuodo g. > Mažeikiai.

Iš savo pusės norime pasidžiaugti, kad Mažeikiuose gyvena daug žmonių, kuriems rūpi aplinkos išsaugojimas ir puoselėjimas.

Projektas „AUGU“:
Finansuoja Mažeikių rajono savivaldybė
Įgyvendina Lauko biuras
Kalba Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

Atsiliepimai

Komentuoti