Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

BATUTŲ NUOMA

Pramogos

ĮVAIRIOS PRAMOGOS, BATUTAI, LAISVALAIKIS, ATRAKCIONŲ MAISTAS, SUAUGUSIEMS IR VAIKAMS. PREKYBA IR PASLAUGOS

*Mūsų paslaugos ir prekyba Jūsų pageidaujamoje arba mūsų teritorijoje viešose ir privačiose šventėse. *Šventės puošimas, dalyvių užimtumas, įrengimų priežiūra. *Profesionalių laisvalaikio įrengimų prekyba ir nuoma suaugusiems ir vaikams. *Į Jūsų šventę atvežtus įrengimus surenkame ir prižiūrime,šventės pabaigoje įrengimus susirenkame ir išvežame. *Prekyba šventėse maisto produktais (popkornai, cukraus vata, gaivieji
gėrimai ir pan.). *Teatralizuoti pasirodymai ir renginių vedimas įvairioms progoms. *Automobilio nuoma Jūsų šventei, pramogoms gamtoje ir pan..
*Mobilaus baro, viešojo maitinimo paslaugos. *Socialinių projektų, įvairių sprendimų bei norų įgyvendinimo partneriai. *Jūsų įsigytų pramogų ir laisvalaikio įrengimų surinkimas, remontas. *Ne švenčių metu prekyba ir paslaugos teikiamos Mažeikiuose, prie Sodų vid. m-klos, naujai rekonstruotame parkelyje. 
Naujiena: taupiems siūlome šventes švęsti pas mus, minėtame parkelyje. Suteiksime išskirtines sąlygas (išsirinkti norimus batutus, pvzd.: mažųjų gimtadieniui-,surinksime 6000 vnt. minkštų kamuoliukų, labai didelį, banguotą batutą ,,Linksmoji banga“. Drąsiems, mėgstantiems ekstremalius pojūčius vaikams, paaugliams-Mega batutai: ,,Pilis“, ,,Disneilendo parkas“, ,,Mikis, Minė ir draugai“ ir t.t.. Vaikai pramogaus vien savo draugų rate Jums patogiu ,iš anksto suderintu laiku. Vienu metu galės naudotis keliomis pramogomis. Smaližiams -cukraus vata (cukraus vatos kaina ant 45-50 cm ilgio pagaliuko tik 1.5 EUR), popcornai,gaivieji gėrimai ir t.t. .Įvairių pramoginių arkliukų, elektromobilių,profesionalių, minamų kartingų,Gyro Scooter-Segway elektrinių dviračių ir triračių riedžių nuoma suaugusiems ir vaikams.

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti