Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

STULPINO MALŪNAS užsakomasis /laikinai nedirba

Svečių namai

 ,,Stulpino malūnas,, įsikūręs ant Ventos upės kranto, už septynių kilometrų nuo Mažeikių miesto, aplinkelio atkarpoje nuo Šiaulių pusės važiuojant Skuodo kryptimi. Sename malūnas išsaugojo senajį interjerą bei malūno dvasią. Dar vienas privalumas - vietoj įprasto malūnams niūrumo sklinda šviesa. Skanaujant paruoštas vaišes ir linksminantis skambant linksmai muzikai galima pasigrožėti gamtos vaizdais pro langus, kurie juosia visą pastato perimetrą.

1886 metais statytas malūnas, tapęs restoranu, išsiskiria savo interjeru. Svečius pasitinka amžiną atilsį AB,,Mažeikių nafta,, generalinio direktoriaus Gedemino Kiesaus iš paskutinės medžioklės Namibijoje parsivežti trofėjai - antilopių kadu bei kitų gyvūnų iškamšos. Prie baro galima pamatyti vienintelio Lietuvoje tokio gyvūno - kiškio su ragais iškamšą.

Restoranas - pamėgta pobūvių ir vestuvių vieta. Yra 50 vietų pobūvių salė, 30 vietų konferencijų salė. Irengtas svečių kambarys, skirtas 10 žmonių. Jūsų šventės vaišėmis ir aptarnavimu pasirūpins profesionalus restorano kolektyvas. Lėta Ventos upės tėkmė ir rami aplinka pristabdys taip bėgantį laiką. Uždara teritorija suteiks Jums ir Jūsų svečiams ramybę ir privatumą. Namo taip pat neverta skubėti, nes pagal Jūsų pageidavimą bus pasirūpinta svečių nakvyne ir pusryčiais.

Restorane yra pietavę ir vakarieniavę daugelis žymių Lietuvos politikų, tarp jų a.a Algirdas Brazauskas, Rolandas Paksas, Lietuvos seimo pirmininkai, naftos magnatas Michailas Chodorkovskis, Jav, Rusijos, Lenkijos ambasadoriai, dainininkai Vitas, L.Gurčenko, grupė ,,Liubė,,.

 

Patikėkite savo šventės organizavimo rūpesčius restorano ,,Stulpino malūnas,, kolektyvui, o patys atsivežkite gerą nuotaiką ir ištvermę linksmybėms.

Patogumai

Restoranas / kavinė
Wi-Fi
SPA

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti