Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

PALMA

Viešbučiai

Ramioje senamiesčio vietoje esantis komfortabilus viešbutis, atidarytas 2007 m. pabaigoje. Svečiams čia įrengta 15 stilingų ir šiuolaikiškų vienviečių, 19 dviviečių ir 6 triviečiai kambariai, kuriuose gali gyventi 90 svečių.  Veikia sauna, įrengtas restoranas.

Patogumai

Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Restoranas / kavinė
Maitinimas
Senamiestyje
Wi-Fi
Šeimų numeriai
Konferencijų salė

Klasė (žvaigždutės)

3 žvaigždutės

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti
 • In
  Ineta
  2024-03-07

  Norėjau užsiregistruoti į šį viešbuti,keliom parom,bet pažiūrėjus į šių dienų aktualijas iš Kristinos Tiškuvienes translecijų,ir visokių žmonių,baisu atvykti i jūsų viešbuti su vaikais,nes baisu tokia nedeakvačia pamatyti kolidoriuje,kad tokia keiksis prie vaiku ir girtokliaus.

 • Ju
  Jurgita
  2024-02-19

  Labas vakaras, jūsų viešbutyje labai gražu ir geras aptarnavimas, personalas, bet jau kas dabar dedasi pas jus, tai baisu!!! Nesiulysiu savo draugams ir pazystamiesiems jokiu būdu šio viešbučio, nes palikęs vos ne viešnamis, jai moteris rukydama, visos pravaziuojamcioms mašinoms save siūlo. Baisu susimąstyti verta ar jums to reikia????

 • Te
  Teta
  2024-02-10

  Kur Kristina,tai apsistot nenorečiau-rukymas,jos lojimas be perstojo,beprote ir nevala

 • Kr
  Kristina
  2024-02-09

  Jūs pažiūrėkite į ką pavertė kambary Kristina Tiškuviene,šiukšlynas.Jūsų viešbučiui tai pliuso nepridės,baisu.

 • In
  Ingrida
  2024-02-08

  Jei jus priimat tokius žmones kai Kristiną Tiškuvienę kuri dergia būstus ir užsiima jūsų viešbučiu šmeištu, kad debilai nors priėmė