Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

Startuoja turizmo akcija-žaidimas "Keliauk ir paspirtuką gauk!"

Mažeikių Turizmo ir verslo informacijos centras kartu su dar keturiomis Vakarų Lietuvos savivaldybėmis –  Plungės, Telšių, Kretingos ir Klaipėdos rajonų – kviečia į naują vasaros iššūkį! Tikslas – pažinti mūsų kraštą, prizas – ELEKTRINIS PASPIRTUKAS! 

Viskas labai paprasta: tereikia ūpo keliauti, aplankyti penkiolika įdomių vietų ir surinkti penkiolika lipdukų. Taigi – tik tiek, ir jūs jau turite galimybę laimėti ELEKTRINĮ PASPIRTUKĄ!

Kaip ir minėjome, šis iššūkis pakvies jūs į penkiolika savitų, įdomių, apie mūsų krašto išskirtinumą ir istoriją bylojančių vietų. Visose penkiose savivaldybėse jūsų lauks po tris lankytinus objektus. Visi jie – vienas už kitą įdomesni.

Pirmiausiai – apie tai, ką siūlo Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras. Mūsų sąraše: šimtmečius menanti  Renavo dvaro sodyba, mūsų krašto istoriją pasakojantis Mažeikių muziejus su unikalių archeologinių radinių ekspozicija bei abejingų nepaliekantis, vienintelis toks Lietuvoje Viekšnių vaistinės muziejus.

Aplankius Mažeikių kraštą kviečiame į Plungę. Čia jūsų lauks menais, kultūra ir istorija besidominčiuosius įkvėpsiantis Žemaičių dailės muziejus, su Žemaitijos nacionaliniu parku ir Platelių krašto istorija supažindinsianti Platelių lankytojų centro ekspozicija, ir pajudėti bei gryname ore atsipalaiduoti leisiantis Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas.

Telšių rajono savivaldybėje jūsų lauks Žemaičių muziejus „Alka“ ir jo pasiūlymai: mūsų regiono istorinę savastį atskleidžiantis Žemaičių kaimo muziejus, išskirtinė Sakralinio paveldo ekspozicija ir gardų vizitą dovanosiantys Sūrio „Džiugas“ namai.

Į šį iššūkį įsitraukęs Kretingos rajono turizmo informacijos centras taip pat kviečia į tris objektus: susipažinti su Salantų regioninio parko lankytojų centru, pabuvoti tekstilės kultūrinį paveldą saugojančiame amatų centre „Tekstilės kelias“ ir pažvelgti į archeologijos, etnografijos ir istorijos lobynus, kuriuos saugo Kretingos muziejus.

Arčiau jūros esantis Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras siūlo šio krašto išskirtinumą atskleisiančius objektus: Pajūrio regioninio parko lankytojų centrą, garsaus laivadirbio J. Gižo etnografinę sodybą ir iš arčiau gyvūnijos pasaulį pažinti leisiantį Klaipėdos zoologijos sodą.

Taigi, vasara startuoja, sąrašas paruoštas, laikas kelionėms! Juolab kad jos žada ne tik puikius įspūdžius, bet ir galimybę tapti puikaus prizo laimėtoju. Akcija vyksta nuo birželio 1-os iki rugsėjo 15-os dienos. Iššūkio taisyklės:

1. Norėdami dalyvauti iššūkyje, dalyviai (toliau – keliautojai) turi turėti keliautojo skrajutę. Skrajutę galima atsisiųsti paspaudus šią nuorodą bei iš interneto svetainių www.visitplunge.lt, www.visit.mazeikiai.lt, www.klaipedosrajonas.lt, www.aplankykkretinga.lt, www.muziejusalka.lt ir ją atsispausdinti. Ją taip pat galite pasiimti Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre, Plungės turizmo informacijos centre, Klaipėdos r. turizmo informacijos centre, Kretingos r. turizmo informacijos centre arba Sakralinio paveldo ekspozicijoje Telšių Alkos muziejuje.
2. Keliautojai turi aplankyti VISUS čia pažymėtus objektus bei gauti tos vietos lipduką, kurį įklijuojate į jo vietą skrajutėje.
3. Aplankę ir suklijavę VISUS lipdukus, turite užsipildyti keliautojo informaciją ir visą šią skrajutę atnešti, atvežti, arba atsiųsti į bet kurį šiame iššūkyje dalyvaujantį turizmo informacijos centrą arba Sakralinio paveldo ekspoziciją iki šių metų rugsėjo 15 d.
4. Vienas keliautojas gali pateikti tik vieną skrajutę.
5. Šių metų rugsėjo 27 d., minint Pasaulinę turizmo dieną, burtų keliu bus nustatytas nugalėtojas (-a), kuris (-i) laimės pagrindinį šios vasaros žaidimo prizą

 

Atsiliepimai

Komentuoti