KINO KARAVANAS jau Mažeikiuose!

Liepos 9 d. į Mažeikius užsuks didžiausia vasaros kino ekspedicija Lietuvoje – „Kino karavanas“. Dalyvaukite, pakvieskite savo kolegas, draugus, kaimynus – leiskite liepos 9-osios vakarui tapti vienu jaukiausiu jūsų vasaros vakarų su geru filmu!
Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą. Didžiausia vasaros kino ekspedicija, aplankysianti 40 Lietuvos miestų ir miestelių bei surengsianti daugiau kaip 100 seansų po atviru dangumi, savo kelionę tęsia Mažeikiuose, kur liepos 9 dieną, 15 valandą 30 minučių visus mažeikiškius pakvies į trijų filmų – „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“, „Viskas bus kitaip“ ir „Gerasis bosas“ – peržiūras senamiesčio parke įsikursiančiame lauko kino teatre su skaitmeniniu LED ekranu.
Gerumo ir empatijos persmelktas „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“
Animacijos meistras Mamoru Hosoda filme „Drakonas ir strazdanotoji gražuolė“ tyrinėja patyčių ir paaugliško nerimo temas, žmogaus autentiškumą bei internetinį toksiškumą. Suzu yra kukli 17-metė moksleivė, gyvenanti atsiskyrusi su tėvu kalnų kaimelyje. Bet kai prisijungia prie virtualaus pasaulio „U“, ji virsta Belle, pasaulinio garso dainininke, turinčia daugiau nei penkis milijardus sekėjų. Droviajai Suzu sunku gyventi šį dvigubą gyvenimą. Netrukus ji sutinka paslaptingą – žavingą ir baugų – padarą.
Futuristinė pasaka „Viskas bus kitaip“
Šiame neįprastame kelio filme-pasakoje „Viskas bus kitaip“ (rež. Martenas Persielis) pasitelkiant mokslinius faktus iškeliama neatidėliotina mūsų dienų problema – biologinės įvairovės nykimas. Distopiškoje ateityje, 2054-aisiais, gyvenantys trys jauni maištininkai dega noru sužinoti, kas nutiko jų planetai ir leidžiasi į kelionę seniai prarasto gamtos grožio pėdsakais.
(Ne)gerasis bosas
„Vienareikšmiškas hitas tiek užsienyje, tiek namie, „Gerasis bosas“ yra vienas linksmiausių šių metų filmų“, – apie Fernando León de Aranoa juostą yra sakęs „Kino pavasario“ programos sudarytojas Andrei Tănăsescu. Charizmatiškas fabriko savininkas Blankas (Javieras Bardemas) gyvena įtampoje, nes trokšta geriausio vietinio verslo apdovanojimo. Viskas turi būti tobula! Tačiau nepriekaištingos įmonės iliuzija bliūkšta – Blankas turi susitvarkyti su kerštingu atleistu darbininku, prislėgtu vadovu ir juo pačiu susižavėjusia ambicinga praktikante.
Visi „Kino karavano“ seansai – nemokami.
"Kino karavanas“ įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras
Daugiau apie renginį:
https://fb.me/e/1Q14aYmKP
https://mkultura.lt/renginiai/kino-karavanas/ 

 

Atsiliepimai

Komentuoti